Dyżury Rodziców

Informacje na temat dyżurów dostÄ™pne sÄ… u Dyrektora SzkoÅ‚y

UWAGA !!! WAŻNE!!!

Drodzy rodzice -  Gospodarz budynku w umowie wymaga, aby wszyscy wolontariusze czyli Wy-RODZICE posiadali zaÅ›wiadczenia „ Protective Training” i sprawdzenie „ Background Checks” ) - dlatego zatrudniamy na staÅ‚e Panie ( peÅ‚niÄ…ce dyżury), które sÄ… przez nas opÅ‚acane i speÅ‚niajÄ… warunki wymagane w umowie najmu budynku.

ZapÅ‚ata za dyżur wynosi $40 od każdej rodziny za caÅ‚y rok szkolny -  już bez zwrotu .

Dziękujemy!

Obowiązki dyżurnego

• Monitorowanie korytarzy, by dzieci nie biegaÅ‚y po korytarzu i nikt obcy nie przebywaÅ‚ na terenie szkoÅ‚y podczas zajęć.

• Przypilnowanie uczniów w klasie, jeżeli nie ma w niej nauczycielki, katechetki lub opiekuna klasy,

• pomoc przy zrobieniu kopi, rozprowadzeniu do klas materiałów potrzebnych do zajęć (np.kosz z zabawkami w przedszkolu).

• Pomoc przy podawaniu pizzy, (kolacji).

• Po zakoÅ„czeniu zajęć - 8:00 p.m zebranie Å›mieci z klas i Å‚azienek do jednego kosza i wyniesienie do kontenera.

• sprawdzenie czystoÅ›ci w toaletach, czy nie ma Å›mieci na podÅ‚odze, czy woda w poszczególnych toaletach zostaÅ‚a spuszczona.