Sponsoring i darowizna na rzecz szkoły

Zostań Sponsorem

Czym jest sponsoring ?

Sponsoring uznawany jest za formę promocji. Firmy, które świadomie podejmują decyzję o korzystaniu ze sponsoringu i włączają go w strategię swojej działalności, wiedzą, jaki cel chcą w ten sposób osiągnąć. Często wykorzystuje się go do zwiększenia znajomości firmy lub marki. Niejednokrotnie bywa narzędziem służącym do budowania wizerunku. Pośrednio wszystkie te narzędzia mają wpływać na zwiększenie przychodów z prowadzonej przez sponsora działalności.

Formy sponsoringu:

• rzeczowy – sprzÄ™t multimedialny, darowizny rzeczowe, podrÄ™czniki, pomoce naukowe itp.;

• pieniężny – przekazanie funduszy na organizacjÄ™ imprez dla dzieci, Rodziców ;

• usÅ‚ugowy – wykonanie przez sponsora prac na rzecz szkoÅ‚y.

Jeśli zdecydujesz się zostać sponsorem naszej szkoły, lub szkolnego konkursu, kalendarza, gazetki itd.

Nazwisko sponsora, nazwa firmy, logo itd, zostanie umieszczona na naszej stronie internetowej w jednej z poniższych kolumn.

Sponsorzy 2018/19